Podkarpackie forum wspinaczkowe :  Forum
bloki pod krowią
Posted by: piotrgrzyb ()
Date: January 10, 2014 05:53PM

Jak to jest Panie Jacku t.,
poświęciłem kilka dni na oczyszczenie "bloku pod krowią" (powycinałem drzewa, usunąłem mech, przewaliłem kilka ton ziemi),
a tu bez mojej wiedzy i zgody dowiaduję się z neta że powstały tam nowe drogi.

[brytan.com.pl]

Options: ReplyQuote
Re: bloki pod krowią
Posted by: trz ()
Date: January 11, 2014 12:06AM

Czuję dziwną pretensję Piotrze,
Te drogi wyszczotkowałem i ubezpieczyłem jeszcze podczas akcji odkrzaczania. Dwie prowadziłem od razu tego samego dnia. Wisiałem na brzozie, którą mało mnie nie zabiłeś - stąd nazwa drogi. Wyciąłem krzaki w żlebie pomiędzy blokami, żeby się dało tam wspinać.
Widziałem, że potem też były tam robione porządki, ale nikt mnie o te ringi/ drogi czy chęć bycia współautorem przez pół roku nie zapytał... Czemu mnie bez sensu obrażasz pisząc per "Pan"?

Sorry, ale jestem za stary żeby się wszystkiego domyślać. Nie mam oczywiście nic przeciwko, byś był ich współautorem - serdecznie zapraszam! Ale nie możesz mieć do mnie pretensji, że coś zrobiłem "bez wiedzy i zgody", bo widziałeś i słyszałeś, że wiercę!!! Robiliśmy prace społeczne - czekałem do końca roku z publikacją informacji. Nie szukałeś ze mną kontaktu...
Gdyby nie powstały tam drogi, to za rok by się robiło tę samą robotę.
Jest tam jeszcze sporo miejsca na nowości - wszystko da się pogodzić.
Tylko do licha - więcej asertywności!
Czemu nie powiedziałeś wprost - "nie wierć tu, bo tę skałę czyszczę dla siebie"?

Ja myślę, że obaj wykonaliśmy pracę dla ludzi - żeby mieli się po czym wspinać i nie ma o co kruszyć kopii, tylko napierać dalej - skały jest jeszcze dla wszystkich pod dostatkiem...
możemy gadać tu, a możemy via mail - kontakt do mnie np. na www.sport2b.pl
pozdrawiam serdecznie
jt

Re: bloki pod krowią
Posted by: trz ()
Date: January 14, 2014 11:29PM

[brytan.com.pl]

info na końcu Newsa

pozdrawiam
jt

Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.