Podkarpackie forum wspinaczkowe :  Forum
Prządki
Posted by: Wilk ()
Date: March 03, 2015 10:14PM

Był ktoś może po wycince drzew? Będzie łatwiej wbijać ringi :)
pozdro

Options: ReplyQuote
Re: Prządki
Posted by: Slesz ()
Date: March 25, 2015 12:01PM

Ogólnie jak wbijasz z drzew to będzie trudniej :)
Nie do końca kumam politykę tej decyzji. Jedno jest jednak fajne. Wycieli sporo drzew które są bardzo blisko skał. Co za tym idzie Balderowanie często będzie Łatwiejsze. Np przy bulderze złamana drabina już nie ma drzewa.
Ale rezerwat na pewno nie wygląda tak jak przed laty. Wycięto kilka może kilkanaście drzew a nie wszystkie. Wygląda to kiepsko obecnie. Chyba, że to pierwszy etap.

Pozdro

Posted by: Slesz ()
Date: March 25, 2015 12:03PM

Ps. Pierwszy wątek i wpis w tym roku. Forum umiera :(

Posted by: Sury ()
Date: March 25, 2015 02:31PM

Ludzie nie wchodzą na stronę, na której w miare systematycznie nie pojawiają sie nowe newsy. Tego niestety trzeba pilnować.

Pozdrawiam
Sury

Posted by: salvador ()
Date: March 30, 2015 07:42AM

znalazłem takie coś: fotopolska

bardzo obrazuje zmiany w przadkowym krajobrazie, od lat 30 począwszy.

Posted by: trz ()
Date: July 12, 2015 11:54AM

Trudno mi zrozumieć o co chodziło z wycinką, która została przeprowadzona. Chyba tylko o to, żeby z drogi było widać, że coś ktoś zrobił... Ok - wejście do rezerwatu wygląda lepiej, ale to jakieś 1-5% tego co trzeba by wykonać... Złamana jarzębina na drodze Wiosenny Spacer na Studni została - wiem - jest niezwykle dekoracyjna...
Po co była wycinka pod Północną Matki to już kompletnie nie wiem. Wydaje mi się, że działano na zasadzie - "skończyła się kasa - nie idziemy dalej"... Choć z drugiej strony była jakaś wycinka przy Zadniej i Amancie, ale dlaczego akurat w miejscu, gdzie tego w ogóle nie widać...

Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.