Podkarpackie forum wspinaczkowe :  Forum
Boulderowe topo -Prządki + okolice
Posted by: Marcel ()
Date: June 17, 2015 11:43AM

Hej
Przy okazji ostatnich bulderowych odwiedzin Prządek, Strzelnicy czy Sokolego, dosyć mocno irytowało mnie to iż dla poszczególnych rejonów musiałem mieć osobne topo. Bałagan potęguje fakt iż są one niezaktualizowane dlatego używałem też 27crags. Parę baldów w topo, parę w 27 crags.
W związku z tym, chciałbym coś z tym zrobić. No chyba że ktoś dysponuje aktualnym topem rejonu.
Jeśli nikt nie ma nic przeciwko stworzyłbym w miarę aktualny plik dla rejonów w czarnorzekach. Tu pojawia się prośba o udostępnienie informacji czy plików, które ktoś ma a wcześniej nie publikował. Posiadam pilki umieszczone w zakładce TOPO tej strony i topo sokolego grzbietu (na którym opisana jest jaskółka, szaman i dwa inne bloki). Na początku,wszystko postaram się dodać na stronę 27crags.com - jeśli ktoś miałby czas i możliwość również może dodwać tam baldy - wystarczy założyć konto. Na razie, na próbę wrzuciłem baldy znajdujące się na bloku pod rozlegą oraz te znajdujące się na schodkach (opis, wycena, zdjęcie) - wszystko na podstawie pliku Grega. W miarę możliwości przejrzę też wątek Nowe drogi i bouldery i 8a.nu bo tam też znajdują się jakieś opisy. Jeli ktoś posiada także fajne zdjęcia, na których można umieścić przebieg baldów to prosiłbym o udostępnienie.
Chciałbym aby finalnym produktem był ogólodostępny plik zawierający aktualne topo Czarnorzek. Niestety może to potrwać, ponieważ ostatnio dość z rzadka jestem na Podkarpaciu.

[27crags.com]

Options: ReplyQuote
Re: Boulderowe topo -Prządki + okolice
Posted by: Bedro ()
Date: June 19, 2015 07:48PM

Flamenco jeden z nielicznych balderów Wojtka Kłęka już nie istnieje. Startowe dziurki zostały złośliwie zalepione przez kolegę Bogdana Rokosza (dziurki były naturalne najprawdopodobniej z czasów kiedy okoliczni wieśniacy eksplorowali tutejsze skały trochę inaczej niż my obecnie). Trochę szkoda, naprawdę fajny był ten problem. pozdr

Posted by: Wita ()
Date: June 20, 2015 08:51PM

I chyba nie Cipki tylko Gibki. Pozdro

Posted by: Wita ()
Date: June 20, 2015 08:51PM

Tzn. Gipki

Posted by: trz ()
Date: June 24, 2015 02:51PM

Z tego co wiem Wilq zrobił Flamenco bez tych chwytów dlatego zostały zaklejone... ale niech się sam wypowie.
Pozdro

Posted by: Bedro ()
Date: June 25, 2015 05:46PM

No way, że to zrobił bez nich a nawet jeśli to co z tego?

Posted by: trz ()
Date: June 26, 2015 11:33PM

z tego oczywiście wg mnie nic... ale że zrobił to sam widziałem, bo mi to pokazał :-)

Posted by: Wilk ()
Date: June 30, 2015 06:58AM

Flamenco to bald na który miał startować z takiej połogiej półki z wykutych klam? Panocki, toż tam trzeba usiąść i wystartować - jest z czego - nie narzuca się, ale fajne ustawienie. i wcale nie jest trudniejsze.
Pozdr
wilq

Sorry, only registered users may post in this forum.
This forum powered by Phorum.